Murat YEŞİLBAŞ ve Vedat YEŞİLBAŞ kardeşlerin Boru Bağlantı Parçaları sektöründeki 10 yıllık profesyonel deneyimlerinden sonra 1993 yılında (M&V) logosu ile MAVSAN END.MALZ.PAZ.VE LT D.ŞTİ'ni kurarak faaliyetlerine başlamıştır.

Mavsan 35 senelik sektör deneyimini ve bilgi birikimlerini, müşterileri ile takım ruhuna dayalı ilişkileri oluşturarak her koşulda en iyisini yapabilmek adına sınırsız bir istek ve üst düzey bağlılık ile çalışmaktadır.

Sorun üreten değil, çözüm üreten felsefesi ile sanayinin ihtiyaç duyduğu hizmet, kalite doğrultusunda sektöründe istikrarı ve çeşitliliği yakalamış ve bugünkü konjonktür de en iyi şekilde yerini almayı başarmıştır.

Kuruluş temelinin ilkesi olan dürüstlük anlayışı, iş disiplini ve müşteri ilişkilerinde sağlam bir yapı oluşturarak sektörde öne çıkan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kavramının daha ileri gidebilmenin anahtarı olduğunun bilincindedir.

Sadece standart ürün değil, standart dışı özel üretimlerde de tüm taleplere yanıt verebilmenin vazgeçilmez bir şart olduğu düşüncesiyle tüm müşterilerine birer iş ortağı gibi yaklaşmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana müşterileriyle birlikte büyüyen MAVSAN gelecek yıllarda da ilkelerine sadık kalarak üretim, ithalat ve ürün yelpazesini çok daha ileri bir safhaya taşımayı planlamaktadır.

Mavsan İstanbul Zeytinburnu'nda Merkez-Depo olarak kullanılan hizmet noktamızda hizmet vermektedir.